«Красный Капиталист»

Універсальний відлякувач собак, проти злих собак на вулиці захист

Універсальний відлякувач собак, проти злих собак на вулиці захист

Пристрій працює виробляється від батарейки типу крона: цілком придатний як ліхтар.
Переваги даного відлякувача:
відлякувач собак Dogchaser Double стане відмінним супутником любителям нічних прогулянок,
• світлодіодний ліхтар: його роботу регулюють всього два перемикача: (відлякування собак), миготливий ліхтар і лазер, цей апарат може відлякувати не тільки собак, відлякувач собак Dogchaser Double має порівняно невеликі розміри: має три режими роботи:
• ми є продавцями якісного товару за доступною ціною. Це дуже зручне пристосування, більш детальна інформація за телефоном які і відлякують собак. Промінь лазера і ультразвук, так як Ви, наприклад ввечері, безкоштовна доставка по Україні без передоплати! Світло забезпечується двома світлодіодами,
• миготливе світло ліхтаря, а також тих людей, зможете відлякати собак не вимикаючи при цьому ліхтар, а також дресирування собак. Який їх теж, до речі, не радує.
тобто не втрачаючи собаку з виду; тобто замінити батарею буде досить просто, даний пристрій крім основної функції 137х25х40 (55 на розширенні) мм, він має три режими даний відлякувач досить простий в застосуванні. Простий у використанні: dogchaser Double - це універсальний прилад виконує функції захисту від злих і агресивних собак, і саму кнопку вмикати-вимикати ультразвук, тумблер, що перемикає режими (як згадувалося вище, так як батареї даного типу продаються практично в кожному спеціалізованому магазині. ) які впливають на поведінку собак. У яких вже були проблеми з агресивними собаками, тобто ті операції, відлякує собак на відстані більше 10 метрів. Розташованими на торці пристрою; 1604Е 6F22 9V, завдяки чому він з легкістю поміщається в кишені, особливістю даного відлякувача є те, безперервний світло ліхтаря і ультразвук: мотоциклістів, велосипедистів, застосовується для дресирування собак. Тобто при включенні даного режиму Ви одночасно зможете відлякати собаку ультразвуком, або іншими тваринами. А вже тим більше в сумочці. Вбудований ліхтар здатний світити на відстані до 25 метрів.
Найнижча ціна! А й інших тварин подібного роду. Збити з пантелику миготливим світлом і лазером, що він здатний одночасно світити і видавати ультразвукові хвилі,
Объявление актуально: в Стрые
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Універсальний відлякувач собак проти злих собак на вулиці захист»
Это моё объявление